Ekonomi

Ekonomi

EKOMAX sayesinde marka model farketmeksizin bütün yakıt türlerinde minimum %35’e varan yakıt tasarrufu sağlarsınız.

EKOMAX sonrası yanma olayı hızlandığı için silindir içerisinde ki sıcaklık azalır bu olay motor yağının ömrünü iki katına çıkartarak araç sahibine motor yağından da kar elde etmesini sağlar.

EKOMAX motor içerisinde daha önceden oluşan kurumları temizler çalıştığı süre boyunca da tekrar kurum oluşmasına izin vermez bu araç motorunun ömrüne doğruna katkı sağlayarak araç sahibine bu konuda büyük bir avantaj ve kar sağlar.

EKOMAX yanma odasına giren yakıtın tamamına yakınının yanmasını sağladığı için Katalitik Konvektör ve Dizel Partikül Filtresi gibi çiğ yakıt ve kurumlar dolayısı ile tıkanarak araç sahibine ek masraf açan parçaların tıkanmasını önleyerek araç sahibini bu tarz ek masraflardan kurtarır.

EKOMAX lpgli araçlarda lpgnin benzine göre yanma süresinin uzun olmasından dolayı süpablarda oluşan problemleri yanma olayını hızlandırdığı için önler bu olay LPG’li araç kullanıcılarına büyük br maddi avantaj ve rahatlık sağlar.


Türkiye de 2018 verilerine göre günlük 600 bin varil petrol tüketiyoruz. Bu sayıyı yıla çevirdiğimizde ise yıllık 42 milyon varil petrol ithal ediyoruz. Bu sayılara göre Türkiye yıllık olarak petrol ithalatına 84 milyar TL kaynak ayırması gerekir.

EKOMAX olarak  minimum %20-%25’e yakıt tasarrufunu taahhüt ediyoruz. Yukarıda ki rakamlara bakarak EKOMAX’ın bütün TÜRKİYE’de kullanıldığı takdirde bırakın %20-%25’i ; EKOMAX  %15 bile tasarruf sağlaması YILLIK petrol ithalatının 35.7  tona düşerek petrole ayrılan kaynağın 71.4 milyar tl ye gerilemesi demek. Yani EKOMAX’ı tüm TÜRKİYE genelinde kullandığımız zaman yıllık 12.6 milyar TL Ülkemize kalıyor.

Biz EKOMAX olarak Ülkemiz için üstümüze düşeni her zaman yapmaya devam edeceğiz.Siz değerli müşterilerimizin de bu konuda ki hassasiyetini biliyor ve güveniyoruz.